Oferta dla firm

Chcesz zaprezentować się na targach branżowych i nie zaginąć w tłumie? Szukasz sposobu, by Twoja reklama nie trafiła do kosza, jak większość ulotek? Wynajmij Amuzo Fotobudkę.

WOŚP

Amuzo Fotobudka jest doskonałym narzędziem marketingowym. Doskonale sprawdza się jako nośnik reklamy, kreując pozytywny wizerunek Twojej marki. Wystarczy ustawić Amuzo Fotobudkę na swoim stoisku i zachęć odwiedzających do zabawy. Zastanawiasz się, co na tym zyskasz?

  • Całą Amuzo Fotobudkę  można okleić grafikę reklamową  Twojej firmy, dzięki czemu wzbudzisz ciekawość i nikt nie przejdzie obok Twojego stoiska obojętnie.
  • Sesję zdjęć można wykonać na tle ścianki reklamowej Twojej firmy, a potem od razu wysłać na e-mail lub profil facebook,  dzięki czemu otrzymujesz dodatkową reklamę na portalach społecznościowych wśród wszystkich znajomych, odwiedzających Twoje stoisko,  gości.
  • Na wydrukach można umieścić dane kontaktowe i logo Twojej firmy, dzięki czemu i one staną się doskonałą reklamą, którą każdy zachowa, a nawet pokaże innym!

Nie czekaj, zadzwoń i wynajmij Amuzo Fotobudkę! 693 11 77 97 Uwaga! Organizujemy również akcje promocyjno – sprzedażowe wraz z nagłośnieniem i profesjonalnym konferansjerem (konferansjer.amuzo.pl). Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły.

Poznaj Amuzo Fotobudkę

Comments are closed.